Έτοιμα τα Προαγωνιστικά για τους αγώνες στον Άγιο Νικόλαο

0

kolimvisi

Πολύ καλές επιδόσεις σημειώθηκαν από τους αθλητές και τις αθλήτριες του Ναυτικού Ομίλου Χανίων στην Ημερίδα Κολύμβησης Προαγωνιστικών Κατηγοριών που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 10 Μαρτίου στην 25άρα πισίνα του Κολυμβητηρίου Χανίων.

Η ομάδα του Αντώνη Καλογεράκη και του Αποστόλη Γεωργιάδη έδειξε έτσι να βρίσκεται σε πολύ καλό επίπεδο ενόψει της Παγκρήτιας συνάντησης που αναμένεται να διεξαχθεί στα τέλη του μήνα στο Κολυμβητήριο Αγίου Νικολάου. Τα παιδιά στο σύνολό τους σχεδόν βελτίωσαν τους χρόνους τους και απέστειλαν για μία ακόμη φορά ενθαρρυντικά μηνύματα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

50μ. Ελεύθερο

Αγόρια 12 ετών

1η θέση – Παναγιώτης Χατζησωτηράκης 00:32.84

Αγόρια 10 ετών

1η θέση – Γιώργος Πετράκης 00:42.59

Αγόρια 9 ετών

3η θέση – Χρήστος Καυκαλάς 00:44.54

4η θέση – Πέτρος Πετράκης 00:44.84

5η θέση – Κωνσταντίνος Τσίγκος 00:46.07

7η θέση – Ιωσήφ Ριτζάκης 00:52.45

Κορίτσια 12 ετών

2η θέση – Νικολέτα Πλοκαμάκη 00:32.20

3η θέση – Αντωνία Πετράκη 00:35.40

Κορίτσια 11 ετών

1η θέση – Κατερίνα Λελεδάκη 00:36.09

2η θέση – Νίκη Πετράκη 00:36.36

Κορίτσια 9 ετών

1η θέση – Κωνσταντίνα Παπαδεράκη 00:42.20

3η θέση – Μαρία Ντεγιαννάκη 00:51.86

4η θέση – Χρυσή Τζουγκράκη 01:06.44

 

100μ. Ελεύθερο

Αγόρια 12 ετών

7η θέση – Γιώργος Κολοκοτρώνης 01:21.15

Αγόρια 11 ετών

1η θέση – Θανάσης Δημουλιός 01:13.74

Αγόρια 10ετών

1η θέση – Στέλιος Καπής 01:25.18

4η θέση – Νίκος Φαντριδάκης 01:30.23

5η θέση – Γιώργος Πετράκης 01:36.34

Κορίτσια 11 ετών

1η θέση – Μαρία Λαμπαρδάκη 01:17.44

2η θέση – Νίκη Πετράκη 01:18.35

3η θέση – Ευαγγελία Δρουμπάκη 01:18.43

4η θέση – Κατερίνα Λελεδάκη 01:18.52

5η θέση – Νικολέτα Κοπάση 01:18.64

Κορίτσια 10 ετών

1η θέση – Παναγιώτα Λεβεντάκη 01:28.12

2η θέση – Καλλιόπη Ματζοράκη 01:31.66

4η θέση – Σοφία Θεοδοσάκη 01:32.90

5η θέση – Άννα Νταουντάκη 01:33.50

6η θέση – Ελένη Περβολαράκη 01:45.49

200μ.  Ελεύθερο

Αγόρια 12 ετών

2η θέση – Παναγιώτης Χατζησωτηράκης 02:31.31

Αγόρια 11 ετών

1η θέση – Θανάσης Δημουλιός 02:43.71

Αγόρια 10 ετών

1η θέση – Αλέξανδρος Κάχρης 02:49.56

2η θέση – Στέλιος Καπής 03:05.89

Κορίτσια 12 ετών

1η θέση – Νικολέτα Πλοκαμάκη 02:30.07

Κορίτσια 10 ετών

3η θέση – Σοφία Θεοδοσάκη  03:26.69

 

400μ. Ελεύθερο

Αγόρια 12 ετών

1η θέση – Απόστολος Παπαστάμος 05:07.25

50μ. Ύπτιο

Αγόρια 12 ετών

1η θέση – Απόστολος Παπαστάμος 00:34.39

Αγόρια 11 ετών

1η θέση – Στέφανος Χαλκιαδάκης 00:37.30

2η θέση – Βασίλης Μιχαηλίδης 00:42.04

Αγόρια 10 ετών

2η θέση – Δημήτρης Διακολουκάς 00:48.34

4η θέση – Γιώργος Τερζούδης 00:55.59

Αγόρια 9 ετών

2η θέση – Κωνσταντίνος Τσίγκος 00:50.40

4η θέση – Ιωσήφ Ριτζάκης 00:56.44

6η θέση – Εμμανουήλ Ξεκουκουλωτάκης 00:56.88

7η θέση – Χρήστος Καυκαλάς 00:58.17

Κορίτσια 12 ετών

1η θέση – Χρυσή Πετράκη 00:34.91

Κορίτσια 11 ετών

1η θέση – Ευαγγελία Δρουμπάκη 00:38.81

Κορίτσια 10 ετών

1η θέση – Άννα Νταουντάκη 00:44.22

2η θέση – Παναγιώτα Λεβεντάκη 00:45.38

4η θέση – Ελένη Περβολαράκη 00:48.48

Κορίτσια 9 ετών

2η θέση – Μαρία Ντεγιαννάκη 00:56.89

3η θέση – Χρυσή Τζουγκράκη 01:04.50

 

100μ. Ύπτιο

Αγόρια 12 ετών

1η θέση – Παναγιώτης Χατζησωτηράκης 01:20.36

2η θέση – Στέλιος Τζουγκράκης 01:23.80

Αγόρια 11 ετών

1η θέση – Στέφανος Χαλκιαδάκης 01:19.20

2η θέση – Βασίλης Μιχαηλίδης 01:31.63

Κορίτσια 12 ετών

1η θέση – Νικολέτα Πλοκαμάκη 01:17.68

2η θέση – Αντωνία Πετράκη 01:26.42

Κορίτσια 11 ετών

2η θέση – Ευτυχία Καζάση 01:32.47

3η θέση – Νίκη Λεδάκη 01:34.26

 

200μ. Ύπτιο

Αγόρια 11 ετών

1η θέση – Στέφανος Χαλκιαδάκης 02:52.32

2η θέση – Βασίλης Μιχαηλίδης 03:13.40

Κορίτσια 11 ετών

1η θέση – Ευαγγελία Δρουμπάκη 02:58.04

2η θέση – Κατερίνα Λελεδάκη 03:04.67

3η θέση – Νίκη Πετράκη 03:04.68

4η θέση – Νίκη Λεδάκη 03:10.82

 

50μ. Πεταλούδα

Αγόρια 11 ετών

1η θέση – Θανάσης Δημουλιός 00:37.51

Αγόρια 10 ετών

1η θέση Αλέξανδρος Κάχρης 00:39.22

Κορίτσια 11 ετών

1η θέση – Μαρία Λαμπαρδάκη 00:39.06

3η θέση – Ευτυχία Καζάση 00:41.78

4η θέση – Νίκη Λεδάκη 00:50.50

Κορίτσια 9 ετών

1η θέση – Φανή-Κυριακή Περάκη 00:46.15

 

100μ. Πεταλούδα

Κορίτσια 11 ετών

1η θέση – Μαρία Λαμπαρδάκη 01:34.53

2η θέση – Ευτυχία Καζάση 01:40.52

 

50μ. Πρόσθιο

Αγόρια 12 ετών

1η θέση – Στέλιος Τζουγκράκης 00:42.64

2η θέση – Γιώργος Κολοκοτρώνης 00:51.30

Αγόρια 11 ετών

1η θέση – Αναστάσιος Μαρινάκης 00:49.45

Αγόρια 10 ετών

1η θέση – Νίκος Φαντριδάκης 00:51.30

Αγόρια 9 ετών

2η θέση – Πέτρος Πετράκης 01:01.23

Κορίτσια 12 ετών

1η θέση – Άντζελα Ζγκουρού 00:44.34

Κορίτσια 11 ετών

1η θέση – Νικολέτα Κοπάση 00:43.82

Κορίτσια 9 ετών

1η θέση – Φανή-Κυριακή Περάκη 00:48.68

2η θέση – Κωνσταντίνα Παπαδεράκη 00:54.87

 

100μ. Πρόσθιο

Αγόρια 12 ετών

2η θέση – Στέλιος Τζουγκράκης 01:35.48

4η θέση – Γιώργος Κολοκοτρώνης 01:46.09

Αγόρια 11 ετών

3η θέση – Αναστάσιος Μαρινάκης 01:47.06

Κορίτσια 12 ετών

1η θέση – Χρυσή Πετράκη 01:25.02

2η θέση – Άντζελα Ζγκουρού 01:37.86

Κορίτσια 11 ετών

1η θέση – Νικολέτα Κοπάση 01:39.48

 

200μ. Πρόσθιο

Αγόρια 12 ετών

1η θέση – Απόστολος Παπαστάμος 02:57.77

Αγόρια 11 ετών

2η θέση – Αναστάσιος Μαρινάκης 03:36.88

Κορίτσια 12 ετών

1η θέση – Χρυσή Πετράκη 02:58.23

2η θέση – Άντζελα Ζγκουρού 03:24.03

Απάντηση