Α’ ΕΠΣΧ: Επέστρεψε στις νίκες η Σπάθα, 1-2 τον ΤΙΤΑΝ!

0

panakrotiriakos spatha 7

Τη δεύτερή της νίκη πανηγύρισε η Σπάθα, αυτή τη φορά επί του ΤΙΤΑΝ με 1-2 για την 4η αγωνιστική του α’ ομίλου της Α’ ΕΠΣΧ. Η ομάδα του Χρήστου Παπαδογιάννη κατάφερε να προηγηθεί με το… συνήθη ύποπτο Γκόντζο στο 5ο λεπτό ενώ το ημίχρονο βρήκε τον ΤΙΤΑΝ να είναι πίσω σκορ χάρις σε αυτό το γκολ. Το 0-2 για τους φιλοξενούμενους έγραψε στο 73′ ο Στογιάνοφ και ένα λεπτό αργότερα οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 2-1 με τον Πετράκη, το οποίο έμελλε να είναι και το τελικό σκορ.
ΤΙΤΑΝ: Κασανικάκης, Τζομπανάκης, Μανωλεδάκης, Ορφανιυδάκης, Παίσης (λ.τρ. Μανουσάκης), Μαδαριωτάκης Σ., Μαδαριωτάκης Ολ., Μπιωτάκης (45′ Τσοτσόριαν), Βουράκης (45′ Λεδάκης), Σπαθαράκης, Πετράκης
ΣΠΑΘΑ: Ντουσάκης, Πενταράκης, Θεοδωρογλάκης, Αγγελάκης, Άγγος, Ζωγράφι Κ., Κουλάκης, Ντουντίγια (89′ Βενιαμίν), Στογιάνοφ, Μπαμπουνάκης Μ.(75′ Ρονάλντο), Γκόντζος