Β΄Κατηγορία: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής έως την 9η

Η ΕΠΣ Χανίων ανακοίνωσε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄Κατηγορίας μέχρι την 9η αγωνιστική. Σάββατο (17/10) στις 16:00 τα παιχνίδια της 4ης στροφής.

 

Αναλυτικά:

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ – ΑΠΤΕΡΑ 17-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ
23 ΓΡΑΝΙΤΗΣ- ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 17-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
24 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
25 ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ
26 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
27 ΧΑΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ. Ρ. 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
28 ΣΦΑΚΙΑ – ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΦΡΑΓΚ/ΣΤΕΛΟ
ΡΕΠΟ ΑΜΙΛΛΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
29 ΔΑΦΝΗ – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ
30 ΑΜΙΛΛΑ – Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
31 ΧΑΛΗΣ – ΣΦΑΚΙΑ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
32 ΑΠΤΕΡΑ – ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
33 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
34 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – ΓΡΑΝΙΤΗΣ 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
35 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ. ΡΑΠ.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
36 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
37 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
38 ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
39 ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΧΑΛΗΣ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
40 ΔΑΦΝΗ – ΑΠΤΕΡΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ
41 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.- ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
42 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ–ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ ΣΦΑΚΙΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
43 ΑΜΙΛΛΑ – ΔΑΦΝΗ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
44 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.–Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
45 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ –ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
46 ΧΑΛΗΣ – ΓΡΑΝΙΤΗΣ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
47 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ Κ. 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
48 ΑΠΤΕΡΑ – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
49 ΣΦΑΚΙΑ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΣΤΕΛΟ
ΡΕΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
50 ΑΜΙΛΛΑ – ΑΠΤΕΡΑ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
51 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
52 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
53 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
54 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΧΑΛΗΣ 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΙ
55 ΔΑΦΝΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ
56 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΣΦΑΚΙΑ 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΓΡΑΝΙΤΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
57 ΑΠΤΕΡΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
58 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΑΜΙΛΛΑ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
59 ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
60 ΧΑΛΗΣ- ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
61 ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
62 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
63 ΣΦΑΚΙΑ – ΔΑΦΝΗ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΣΤΕΛΟ
ΡΕΠΟ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.