ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα και διαιτητες 8-12 Δεκεμβρίου.

0

Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Χανίων το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων της προσεχούς αγωνιστικής των τοπικών πρωταθλημάτων, αλλά καί των υπολοίπων προημιτελικών για το κύπελλο Χανίων,  καθώς και οι διαιτητές των αναμετρήσεων αυτών.

Πρεμιέρα αύριο στην Α’ ΕΠΣΧ στους ομίλους τίτλου αλλά καί παραμονής με τις ομάδες να θέλουν να μπούν με το «δεξι» στο πρωτάθλημα, ενώ στην Β’ ΕΠΣΧ ο πρωτοπόρος Παγχανιακός φιλοξενείται την Τετάρτη απο την ομαδα του Ι.Ν.Κ.Α.  και θα προσπαθήσει να διατηρήσει την διαφορά των 5 βαθμών από τους διώκτες του. Στην Γ’ ΕΠΣΧ την Τετάρτη 12/12, θα γίνουν οι εξ αναβολής αναμετρήσεις της 4ης Αγωνιστικής, ενω την ίδια μέρα στις 14:30 θα αναμετρηθούν γιά την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Χανίων  σε νοκ-αουτ αγώνες, ο Τιτάν με τον Μινώταυρο στο Ν. Χωριό και η Ασπίδα με την Κορωνίδα στον Ναύσταθμο.

Αναλυτικα:

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Σάββατο 8/12/2012 Ώρα 15.00

Α’ Ερασιτεχνική-Όμιλος Τίτλου (1η αγωνιστική)
1 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΧΡΥΣΟΣ ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
2 ΔΑΑΟΧ-ΡΟΔΩΠΟΥ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗ
3 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
4 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΠΙΔΑ ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ
5 ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΙΩΝΙΑ 2000 ΒΑΜΟΥ ΒΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
Α’ Ερασιτεχνική-Όμιλος Παραμονής (1η αγωνιστική)
6 Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
7 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ Π. ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΣΩΜΗΣ ΧΑΜΠΑΣ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
8 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ Μ. ΕΛΙΑΣ ΛΕΤΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
9 ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΣΠΑΘΑ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΑΟΥΚΗΣ

Β’ Ερασιτεχνική (10η αγωνιστική)
10 ΔΑΦΝΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟΥ ΟΥΤΑΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΕΔΟΤΣΗΣ
11 ΑΜΙΛΛΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΚΑΤΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι. ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ

Κυριακή 9/12/2012 Ώρα 10.30

Α’ Ερασιτεχνική-Όμιλος Παραμονής (1η αγωνιστική)
1 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ
Β’ Ερασιτεχνική (10η αγωνιστική)
2 ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΕΔΟΤΣΗΣ
3 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΤΙΤΑΝ Μ. ΕΛΙΑΣ ΒΡΑΧΝΑΚΗ ΣΩΜΗΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΚΑΟΥΚΗΣ
4 ΧΑΛΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ

Κυριακή 9/12/2012 Ώρα 13.00

Β’ Ερασιτεχνική (10η αγωνιστική)
1 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

Τετάρτη 12/12/2012 Ώρα 14.30

Κ.Ε.Ε. (Προημιτελική φάση)
1 ΤΙΤΑΝ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Ν. ΧΩΡΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΣΠΙΔΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ ΒΡΑΧΝΑΚΗ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΔΕΔΟΤΣΗΣ

Τετάρτη 12/12/2012 Ώρα 15.00

Β’ Ερασιτεχνική (10η αγωνιστική)
1 ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΕΚ ΧΑΝΙΩΝ Μ. ΕΛΙΑΣ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι. ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΙΝΚΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ ΚΑΤΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ

Γ’ Ερασιτεχνική (εξ’ αναβολής)
3 ΑΠΤΕΡΑ-ΤΑΛΩΣ ΣΟΥΔΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΣΩΜΗΣ ΧΑΜΠΑΣ ΚΑΟΥΚΗΣ
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ
5 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ./Ρ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

 

Απάντηση