Κομίνης στο ΑΕΚ-Πλατανιάς

0

Ο Γιώργος Κομίνης από τη Θεσπρωτία ορίστηκε να διευθύνει τον εκτός έδρας αγώνα του Πλατανιά με την ΑΕΚ, το Σάββατο στις 21:30 στο ΟΑΚΑ, στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.

 

Βοηθοί του ορίστηκαν οι Τάτσης Δημήτρης (Ηπείρου) και Καλφόγλου Γεώργιος (Θεσπρωτίας). Τέταρτος ο Παππάς Ανδρέας (Αθηνών) και παρατηρητής ο Καλαθενός Μιχάλης.

 

Αναλυτικά οι ορισμοί:

 

Σάββατο (22/8)

 

Πανθρακικός-Αστέρας Τρίπολης (19:15)

Διαιτητής: Παπαδόπουλος Γιάννης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Δημητριάδης Λάζαρος (Μακεδονίας), Γρεβενής Αλέξανδρος (Χαλκιδικής)

Τέταρτος: Κύζας Γεώργιος (Δράμας)

Παρατηρητής: Σκουφίτσας Βασίλης (Αθηνών)

 

Καλλονή-Ηρακλής

Διαιτητής: Στυλιάρας Δημήτρης (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Τουμπακάρης Γιάννης (Αθηνών), Απτόσογλου Ιορδάνης (Αθηνών)

Τέταρτος: Παπαπέτρου Αναστάσιος (Αθηνών)

Παρατηρητής: Φλώτσιος Σταύρος (Βοιωτίας)

 

ΑΕΚ-Πλατανιάς (21:30)

Διαιτητής: Κομίνης Γιώργος (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Τάτσης Δημήτρης (Ηπείρου), Καλφόγλου Γεώργιος (Θεσπρωτίας)

Τέταρτος: Παππάς Ανδρέας (Αθηνών)

Παρατηρητής: Καλθενός Μιχάλης (Δωδ/σου)

 

Κυριακή (23/8)

 

Ατρόμητος-Λεβαδειακός (19:15)

Διαιτητής: Αρετόπουλος Αλέξανδρος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Κουρουμπίλια Χρυσούλα (Δυτικής Αττικής), Κουρέντζας Ευθύμιος (Τρικάλων)

Τέταρτος: Βάτσιος Αριστείδης (Δυτικής Αττικής)

Παρατηρητής: Γκρουτσής Δημήτρης (Κορινθίας)

 

Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Τζήλος Θανάσης (Λάρισα)

Βοηθοί: Γκάγκας Δημήτρης (Λάρισα), Κούλα Χασάν (Ξάνθη)

Τέταρτος: Κιοτζένης Βαγγέλης (Ξάνθη)

Παρατηρητής: Σαραιδάρης Δημήτρης (Μακεδονίας)

 

ΠΑΟΚ-Skoda Ξάνθη

Διαιτητής: Κουκουλάκης Μιχάλης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Ποντίκης Κώστας (Πρέβεζας), Μαγιάννης Χρήστος (Άρτας)

Τέταρτος: Φωτιάδης Ανανίας (Σερρών)

Παρατηρητής: Νταμπώσης Δημήτρης (Πιερίας)

 

Ολυμπιακός-Πανιώνιος (21:30)

Διαιτητής: Δελφάκης Γιάννης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Πετρόπουλος Τρύφων (Αρκαδίας), Καραγκιζόπουλος Γιάννης (Ημαθίας)

Τέταρτος: Καραντώνης Δημήτρης (Ημαθίας)

Παρατηρητής: Γρυλλάκη Σοφία (Χανίων)

 

Δευτέρα (24/8)

 

Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός 21:30

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος Αναστάσιος (Δωδ/σου)

Βοηθοί: Καρσιώτης Μιχάλης (Κορινθίας), Φραγκιαδάκης Μιχάλης (Δωδ/σου)

Τέταρτος: Θάνος Δημήτρης (Γρεβενών)

Παρατηρητής: Καρατζάς Χαράλαμπος (Εύβοιας)

Απάντηση