Οι διαιτητές των τοπικών

0

Τη Παρασκευή ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των τοπικών πρωταθλημάτων. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ Κατηγορία-17η αγωνιστική
Όμιλος Τίτλου

Σάββατο 29 Απριλίου (17:00)
Μινώταυρος-ΑΕ Κυδωνίας στις Μουρνιές
Κουκουράκης (Τσαπαρίδης-Μαρκετάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλοου

Άρης Σούδας-Αστέρας Μαν. στη Σούδα
Ντοκάκης (Σινιοράκης-Α. Χατζηδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Κυριακή 30 Απριλίου (17:00)
Παλαιόχωρα-Σπάθα στην Παλαιόχωρα
Γ. Γιαννουλάκης (Καλφάκης-Πετεινάτος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Λεφάκης

Απόλλων-Κορωνίδα στη Σούδα
Ούτας (Κωσταμένα-Μπαταγκιώνη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Κρ. Αστέρας-Πανακρωτηριακός στη Μ. Ελιά
Π. Τσαγκαράκης (Χάμπας-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Χατζηδάκης

Όμιλος Παραμονής

Σάββατο 29 Απριλίου (17:00)
Ασπίδα-Ροδωπού στον Ναύσταθμο
Κασσελάκης (Μαρνέζος-Τσιλίκας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Κεραμειά-Ποσειδών Τσικ. στα Νεροκούρου
Ούτας (Κωσταμένα-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Κυριακή 30 Απριλίου (10:30)
Ίκαρος Μ.-Δόξα Παχ. στα Νεροκούρου
Κουρκουμελάκης (Α. Χατζηδάκης-Καντεράκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Κυριακή 30 Απριλίου (17:00)
Θύελλα Καλ.-ΔΑΑΟΧ στο Καστέλι
Σινιοράκης (Αναστασάκης-Μπραουδάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Ηρακλής Νερ.-Ποσειδών Καμ./Ραπ. στα Νεροκούρου
Κασσελάκης (Βερυκάκης-Τσαπαρίδης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Β’ Κατηγορία-26η αγωνιστική

Σάββατο 29 Απριλίου (17:00)
Τιτάν-Γρανίτης στο Νιο Χωριό
Γιουματζίδης (Σαρικάκη-Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κ. Κανελάκης

Άμιλλα-Φωστήρας στον Πλατανιά
Γ. Γιαννουλάκης (Κουρκουμελάκης-Μπραουδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Ιδομενέας-Δάφνη στους Αγ. Αποστόλους
Π. Τσαγκαράκης (Πετεινάτος-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Χατζηδάκης

ΕΘΚ-ΑΠ Σούδας στα Καθιανά
Σφακιανάκης (Αναστασάκης-Καντεράκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Παγχανιακός-Τάλως στη Μ. Ελιά
Μπραουδάκη (Αντωνίου-Μαραβελάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Κυριακή 30 Απριλίου (10:30)
Άπτερα-Χάλης στη Σούδα
Παναγόπουλος (Ασκιανάκη-Αποστολάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Λέττας

Κυριακή 30 Απριλίου (17:00)
Σφακιά-Αστέρας Χαλ. στο Φραγκοκάστελο
Μπραουδάκης (Μαρκετάκης-Κοκκινάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Ρεπό: Νέος Ηρακλής

Απάντηση