Πρόγραμμα και διαιτητές τοπικών κατηγοριών Χανίων.

0

Mε το ενδιαφέρον στραμμένο στον 1ο όμιλο της  Α’ Κατηγορίας, θα διεξαχθεί η 9η αγωνιστική για την Α’ και Β’ Κατηγορία Χανίων και η 4η αγωνιστική για την  Γ’ ,  η οποία θα ολοκληρωθεί την ερχόμενη Τετάρτη.

Στην Α κατηγορία στον 1ο Όμιλο Ακρίτας, Ηρακλής Νεροκούρου και Κορωνίδα, διεκδικoύν την τελευταία αγωνιστική τα δυο εναπομείναντα εισιτήρια που οδηγούν στον όμιλο τίτλου, με τον Ακρίτα κατα πρώτο και Κορωνίδα κατα δεύτερο λόγο να έχουν το προβάδισμα σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας, καθώς ο πρώτος έχει 6  και η δεύτερη 3 βαθμούς στα μεταξύ τους παιχνίδια.  Ιωνία 2000, Ροδωπού και Άρης Σούδας έχουν ήδη εξασφαλίσει και μαθηματικά την συμμετοχή τους.

Στον 2ο όμιλο τα πράγματα έχουν ξεκαθαρίσει από την προηγούμενη αγωνιστική, όπου Μινώταυρος, Δ.Α.Α.Ο.Χ., Παλαιόχωρα, Ασπίδα και Ίκαρος Μ., έχουν εξασφαλίσει ήδη την παρουσία τους εκεί και το μόνο που μένει είναι να δούμε την τελική τους κατάταξη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των τριών Κατηγοριών, καθώς και ο ορισμός των διαιτητών που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις:

Σάββατο 1/12/2012 Ώρα 15.00

Α’ Ερασιτεχνική (9η αγωνιστική)-1ος όμιλος
ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ, ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΜΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΕΠΟΠΤΕΣ: ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ -ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:  ΔΕΔΟΤΣΗΣ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΡΟΔΩΠΟΥ, ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ- ΚΑΤΕΡΟΥΔΑΚΗΣ,,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:  ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 , ΓΗΠΕΔΟ Μ. ΕΛΙΑΣ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ- ΚΑΤΣΑΡΟΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:   ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ

Α’ Ερασιτεχνική (9η αγωνιστική)-2ος όμιλος
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΣΠΙΔΑ , ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΡΝΙΩΝ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΣΩΜΗΣ -ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:   ΚΑΟΥΚΗΣ

Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΣΠΑΘΑ, ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΧΑΜΠΑΣ -ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:   ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΔΑΑΟΧ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. , ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ- ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

Β’ Ερασιτεχνική (9η αγωνιστική)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΦΩΣΤΗΡΑΣ , ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΔΑΣ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΧΡΥΣΟΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗ -ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι. ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:  ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΔΑΦΝΗ-ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ , ΓΗΠΕΔΟ ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ. , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΜΑΡΝΕΖΟΣ- ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:  ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΙΝΚΑ , ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΝΤΟΚΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ -ΕΥΘΥΜΙΟΥ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:  ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.-ΑΜΙΛΛΑ , ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΟΥΤΑΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ -ΑΝΕΖΑΚΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:  ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

Κυριακή 2/12/2012 Ώρα 10.30

Β’ Ερασιτεχνική (9η αγωνιστική)
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ , ΓΗΠΕΔΟ Μ. ΕΛΙΑΣ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΛΕΤΤΑΣ, ΕΠΟΠΤΕΣ:  ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ -ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι. ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΟΥΚΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ , ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ, ΕΠΟΠΤΕΣ:  ΣΩΜΗΣ -ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ-ΤΙΤΑΝ , ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΔΑΣ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΑΝΕΖΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ- ΓΑΛΑΝΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

Κυριακή 2/12/2012 Ώρα 15.00

Α’ Ερασιτεχνική (9η αγωνιστική)-1ος όμιλος
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΑΡΗΣ Σ. , ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΜΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΧΡΥΣΟΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ- ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΕΔΟΤΣΗΣ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. , ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ- ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

Α’ Ερασιτεχνική (9η αγωνιστική)-2ος όμιλος

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ , ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΡΝΙΩΝ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ -ΜΑΡΝΕΖΟΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΚΕΡΑΜΕΙΑ , ΓΗΠΕΔΟ Μ. ΕΛΙΑΣ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΒΡΑΧΝΑΚΗ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ -ΒΕΡΥΚΑΚΗ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

Γ’ Ερασιτεχνική (4η αγωνιστική)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ./Ρ.-ΣΦΑΚΙΑ , ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΚΑΤΣΑΡΟΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΣΩΜΗΣ -ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ

ΥΡΤΑΚΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ., ΓΗΠΕΔΟ Π. ΡΟΥΜΑΤΩΝ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΑΝΕΖΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ -ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

Τετάρτη 5/12/2012 Ώρα 15.00

Β’ Ερασιτεχνική (9η αγωνιστική)
ΑΕΚ ΧΑΝΙΩΝ-ΧΑΛΗΣ , ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΔΑΣ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΒΡΑΧΝΑΚΗ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ -ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΕΔΟΤΣΗΣ
Γ’ Ερασιτεχνική (4η αγωνιστική)
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ , ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΡΟΣ- ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ , ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΧΩΡΙΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ , ΕΠΟΠΤΕΣ: ΧΑΜΠΑΣ -ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ,  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ

Απάντηση