Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Με τον Εθνικό θα αναμετρηθεί εκτός έδρας στην πρεμιέρα της Γ’ Εθνικής ο ΟΦΗ. Η Επισκοπή εντός με το Ηράκλειο, ενώ ο ΠΑΟ Κρουσώνα θα φιλοξενήσει την Γλυφάδα. Εκτός με τον Φωστήρα ο Ερμής Ζωνιανών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου ομίλου:

1η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Ιωνικός

ΠΑΟ Κρουσώνα – Γλυφάδα

Ηλυσιακός – Τρίγλια Ραφήνας

Ιάλυσος – Κηφισιά

ΑΟΤ Αλίμου – Ατρόμητος Πειραιά

Επισκοπή – Ηράκλειο

Φωστήρας – Ερμής Ζωνιανών

Εθνικός Πειραιά – ΟΦΗ

2η αγωνιστική

ΠΑΟ Κρουσώνα – Αστέρας Βάρης

Ιωνικός – Ηλυσιακός

Γλυφάδα – Ιάλυσος

Τρίγλια Ραφήνας – ΑΟΤ Αλίμου

Κηφισιά – Επισκοπή

Ατρόμητος Πειραιά – Φωστήρας

Ηράκλειο – ΟΦΗ

Ερμής Ζωνιανών – Εθνικός Πειραιά

3η αγωνιτική

Αστέρας Βάρης – Ηλυσιακός

Ιάλυσος – ΠΑΟ Κρουσώνα

ΑΟΤ Αλίμου – Ιωνικός

Επισκοπή – Γλυφάδα

Φωστήρας – Τρίγλια Ραφήνας

ΟΦΗ – Κηφισιά

Εθνικός Πειραιά – Τρίγλια Ραφήνας

Ηράκλειο – Ερμής Ζωνιανών

4η αγωνιστική

Ιάλυσος – Αστέρας Βάρης

Ηλυσιακός – ΑΟΤ Αλίμου

ΠΑΟ Κρουσώνα – Επισκοπή

Ιωνικός – Φωστήρας

Γλυφάδα – ΟΦΗ

Τρίγλια Ραφήνας – Εθνικός Πειραιά

Κηφισιά – Ερμής Ζωνιανών

Ατρόμητος Πειραιά – Ηράκλειο

5η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – ΑΟΤ Αλίμου

Επισκοπή – Ιάλυσος

Φωστήρας – Ηλυσιακός

ΟΦΗ – ΠΑΟ Κρουσώνα

Εθνικός Πειραιά – Ιωνικός

Ερμής Ζωνιανών – Γλυφάδα

Ηράκλειο – Τρίγλια Ραφήνας

Κηφισιά – Ατρόμητος Πειραιά

6η αγωνιστική

Επισκοπή – Αστέρας Βάρης

ΑΟΤ Αλίμου – Φωστήρας

Ιάλυσος – ΟΦΗ

Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιά

ΠΑΟ Κρουσώνα – Ερμής Ζωνιανών

Ιωνικός – Ηράκλειο

Γλυφάδα – Ατρόμητος Πειραιά

Τρίγλια Ραφήνας – Κηφισιά

7η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Φωστήρας

ΟΦΗ – Επισκοπή

Εθνικός Πειραιά – ΑΟΤ Αλίμου

Ερμής Ζωνιανών – Ιάλυσος

Ηράκλειο – Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά – ΠΑΟ Κρουσώνα

Κηφισιά – Ιωνικός

Γλυφάδα – Τρίγλια Ραφήνας

8η αγωνιστική

ΟΦΗ – Αστέρας Βάρης

Φωστήρας – Εθνικός Πειραιά

Επισκοπή – Ερμής Ζωνιανών

ΑΟΤ Αλίμου – Ηράκλειο

Ιάλυσος – Ατρόμητος Πειραιά

Ηλυσιακός – Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσώνα – Τρίγλια Ραφήνας

Ιωνικός – Γλυφάδα

9η Αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Εθνικός Πειραιά

Ερμής Ζωνιανών – ΟΦΗ

Ηράκλειο – Φωστήρας

Ατρόμητος Πειραιά – Επισκοπή

Κηφισιά – ΑΟΤ Αλίμου

Τρίγλια Ραφήνας – Ιάλυσος

Γλυφάδα – Ηλυσιακός

Ιωνικός – ΠΑΟ Κρουσώνα

10η αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών – Αστέρας Βάρης

Εθνικός Πειραιά – Ηράκλειο

ΟΦΗ – Ατρόμητος Πειραιά

Φωστήρας – Κηφισιά

Επισκοπή – Τρίγλια Ραφήνας

ΑΟΤ Αλίμου – Γλυφάδα

Ιάλυσος – Ιωνικός

Ηλυσιακός – ΠΑΟ Κρουσώνα

11η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Ηράκλειο

Ατρόμητος Πειραιά – Ερμής Ζωνιανών

Κηφισιά – Εθνικός Πειραιά

Τρίγλια Ραφήνας – ΟΦΗ

Γλυφάδα – Φωστήρας

Ιωνικός – Επισκοπή

ΠΑΟ Κρουσώνα – ΑΟΤ Αλίμου

Ηλυσιακός – Ιάλυσος

12η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – Αστέρας Βάρης

Ηράκλειο – Κηφισιά

Ερμής Ζωνιανών – Τρίγλια Ραφήνας

Εθνικός Πειραιά – Γλυφάδα

ΟΦΗ – Ιωνικός

Φωστήρας – ΠΑΟ Κρουσώνα

Επισκοπή – Ηλυσιακός

ΑΟΤ Αλίμου – Ιάλυσος

13η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Κηφισιά

Τρίγλια Ραφήνας – Ατρόμητος Πειραιά

Γλυφάδα – Ηράκλειο

Ιωνικός – Ερμής Ζωνιανών

ΠΑΟ Κρουσώνα – Εθνικός Πειραιά

Ηλυσιακός – ΟΦΗ

Ιάλυσος – Φωστήρας

ΑΟΤ Αλίμου – Επισκοπή

14η αγωνιστική

Τρίγλια Ραφήνας – Αστέρας Βάρης

Κηφισιά – Γλυφάδα

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός

Ηράκλειο – ΠΑΟ Κρουσώνα

Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός

Εθνικός Πειραιά – Ιάλυσος

ΟΦΗ – ΑΟΤ Αλίμου

Φωστήρας – Επισκοπή

15η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Γλυφάδα

Ιωνικός – Τρίγλια Ραφήνας

ΠΑΟ Κρουσώνα – Κηφισιά

Ηλυσιακός – Ατρόμητος Πειραιά

Ιάλυσος – Ηράκλειο

ΑΟΤ Αλίμου – Ερμής Ζωνιανών

Επισκοπή – Εθνικός Πειραιά

Φωστήρας – ΟΦΗ

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.