F.L:Με κοινή ώρα έναρξης οι τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές

0

Κοινή ημέρα και ώρα έναρξης στις τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές του πρωταθλήματος της Stoiximan.gr Football League.

Την ίδια ημέρα και ώρα θα διεξαχθούν οι τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές του πρωταθλήματος της Stoiximan.gr Football League. Όλα τα ματς της 31ης στροφής θα γίνουν την Κυριακή (21/05, 17:00), αυτοί της 32ης στις 28 Μαΐου (17:00), η 33η αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 4 Ιουνίου (17:00) και το φινάλε έχει προγραμματιστεί για τις 11 Ιουνίου (17:00). Αναλυτικά:

H 31η αγωνιστική

Κυριακή 21 Μαΐου
Απόλλων Σμύρνης – Τρίκαλα (17:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Άρης – Λαμία (17:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Χανιά – Πανελευσινιακός (17:00)
Καλλιθέα – Καλλονή (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη – Αχαρναϊκός (17:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναιγιάλειος – Κισσαμικός (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανσερραϊκός (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Αιγινιακός – Αγροτικός Αστέρας (17:00, «Γ. Παραλυκίδης)
Πανθρακικός – ΟΦΗ ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Η 32η αγωνιστική

Κυριακή 28 Μαΐου
Άρης – Απόλλων Σμύρνης (17:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίκαλα – Χανιά (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανελευσινιακός – Καλλιθέα (17:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
ΟΦΗ – Σπάρτη (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Καλλονή – Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Αχαρναϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00, Δημ. Αχαρνών)
Κισσαμικός – Αγροτικός Αστέρας (17:00)
Πανσερραϊκός – Αιγινιακός (17:00, Δημ. Σερρών)
Λαμία – Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Η 33η αγωνιστική

Κυριακή 4 Ιουνίου
Απόλλων Σμύρνης – Χανιά (17:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Καλλιθέα – Τρίκαλα (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη – Λαμία (17:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναιγιάλειος – Πανελευσινιακός (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Αγροτικός Αστέρας – Καλλονή (17:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Αιγινιακός – Αχαρναϊκός (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Κισσαμικός – Πανσερραϊκός (17:00)
Πανθρακικός – Άρης ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Η 34η αγωνιστική

Κυριακή 11 Ιουνίου
Χανιά – Καλλιθέα (17:00)
Άρης – Σπάρτη (17:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίκαλα – Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Πανελευσινιακός – Αγροτικός Αστέρας (17:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας
ΟΦΗ – Αιγινιακός (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Καλλονή – Πανσερραϊκός (17:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Αχαρναϊκός – Κισσαμικός (17:00, Δημ. Αχαρνών)
Πανθρακικός – Απόλλων Σμύρνης ΜΑΤΑΙΩΣΗ

footballleaguenews.gr

Απάντηση