To πλήρες πρόγραμμα των ομίλων τίτλου καί παραμονής της Α’ ΕΠΣΧ.

0

Ανακοινώθηκε το πλήρες πρόγραμμα των ομόλων τίτλου άλλα καί  παραμονης της Α’  κατγορίας της ΕΠΣΧ.

Αναλυτικα:

                                                                                                                                                                                                                                     Όμιλος Τίτλου

1η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΑΣΠΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΙΩΝΙΑ 2000

2η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΑΣΠΙΔΑ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

3η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΑΣΠΙΔΑ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

4η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΑΣΠΙΔΑ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΩΝΙΑ 2000

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

5η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΑΣΠΙΔΑ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

6η αγωνιστική

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΣΠΙΔΑ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

7η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΑΣΠΙΔΑ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΚΟΡΩΝΙΣ

8η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΚΟΡΩΝΙΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΩΝΙΑ 2000

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΑΣΠΙΔΑ

9η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΑΣΠΙΔΑ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΑΚΡΙΤΑΣ

10η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΣΠΙΔΑ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΚΟΡΩΝΙΣ

11η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΩΝΙΑ 2000

ΑΣΠΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

12η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΑΣΠΙΔΑ

13η αγωνιστική

ΑΣΠΙΔΑ

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΙΩΝΙΑ 2000

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΡΟΔΩΠΟΥ

14η αγωνιστική

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΣΠΙΔΑ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

15η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΑΣΠΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΙΩΝΙΑ 2000

16η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΑΣΠΙΔΑ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ

17η αγωνιστική

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΙΩΝΙΑ 2000

ΑΣΠΙΔΑ

ΡΟΔΩΠΟΥ

18η αγωνιστική

ΡΟΔΩΠΟΥ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΑΣΠΙΔΑ

Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΩΝΙΑ 2000

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

                                                                                                                                                                                                                               Όμιλος παραμονής

1η αγωνιστική

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΣΠΑΘΑ

 

2η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΣΠΑΘΑ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

 

3η αγωνιστική

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΣΠΑΘΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

 

4η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΣΠΑΘΑ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

 

5η αγωνιστική

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΣΠΑΘΑ

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

 

6η αγωνιστική

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΣΠΑΘΑ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

 

7η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΣΠΑΘΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

 

8η αγωνιστική

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΣΠΑΘΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

 

9η αγωνιστική

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΣΠΑΘΑ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

10η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΣΠΑΘΑ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

 

11η αγωνιστική

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΣΠΑΘΑ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

 

12η αγωνιστική

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΣΠΑΘΑ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

 

13η αγωνιστική

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΣΠΑΘΑ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

 

14η αγωνιστική

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΣΠΑΘΑ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

 

15η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΣΠΑΘΑ

 

16η αγωνιστική

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΣΠΑΘΑ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

 

17η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΣΠΑΘΑ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

 

18η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ

ΣΠΑΘΑ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

 

 

 

Απάντηση