Β΄Κατηγορία: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής έως την 9η

Η ΕΠΣ Χανίων ανακοίνωσε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄Κατηγορίας μέχρι την 9η αγωνιστική. Σάββατο (17/10) στις 16:00 τα παιχνίδια της 4ης στροφής.

Αναλυτικά:

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ – ΑΠΤΕΡΑ 17-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ 23 ΓΡΑΝΙΤΗΣ- ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 17-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ 24 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 25 ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ 26 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΚΑΣΤΕΛΙ 27 ΧΑΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ. Ρ. 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 28 ΣΦΑΚΙΑ – ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 18-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΦΡΑΓΚ/ΣΤΕΛΟ

ΡΕΠΟ ΑΜΙΛΛΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29 ΔΑΦΝΗ – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ 30 ΑΜΙΛΛΑ – Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ 31 ΧΑΛΗΣ – ΣΦΑΚΙΑ 24-10-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 32 ΑΠΤΕΡΑ – ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ 33 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ 34 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – ΓΡΑΝΙΤΗΣ 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 35 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 25-10-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ. ΡΑΠ.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 36 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ 37 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ 38 ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ 39 ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΧΑΛΗΣ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 40 ΔΑΦΝΗ – ΑΠΤΕΡΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ 41 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.- ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ 42 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ–ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ 1-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ

ΡΕΠΟ ΣΦΑΚΙΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 43 ΑΜΙΛΛΑ – ΔΑΦΝΗ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ 44 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.–Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ 45 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ –ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 7-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ 46 ΧΑΛΗΣ – ΓΡΑΝΙΤΗΣ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 47 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ Κ. 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ 48 ΑΠΤΕΡΑ – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ 49 ΣΦΑΚΙΑ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 8-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΣΤΕΛΟ

ΡΕΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 50 ΑΜΙΛΛΑ – ΑΠΤΕΡΑ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ 51 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ 52 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 14-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 53 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ 54 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΧΑΛΗΣ 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΙ 55 ΔΑΦΝΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ 56 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΣΦΑΚΙΑ 15-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ

ΡΕΠΟ ΓΡΑΝΙΤΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 57 ΑΠΤΕΡΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ 58 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΑΜΙΛΛΑ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ 59 ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 21-11-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ 60 ΧΑΛΗΣ- ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 61 ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 62 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ 63 ΣΦΑΚΙΑ – ΔΑΦΝΗ 22-11-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΣΤΕΛΟ

ΡΕΠΟ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ

  • ΕΤΙΚΕΤΕΣ
  • 4η-9η αγωνιστική
  • Β΄Κατηγορία
  • Τοπικό

Άλλα Αθλήματα Κισσαμικός Άλλα Αθλήματα Γ΄Εθνική κατηγορία