Βαρουξάκης: Δεν υπάρχουν εύκολες και δύσκολες κληρώσεις

Δηλώσεις λίγο μετά την κλήρωση του πρωταθλήματος έκανε ο πρόεδρος του Πλατανιά Στέλιος Βαρουξάκης.

«Δεν υπάρχουν εύκολες και δύσκολες κληρώσεις ούτε εύκολες και δύσκολες ομάδες. Υπάρχουν καλά προετοιμασμένες ομάδες και λιγότερο καλά προετοιμασμένες ομάδες. Ευελπιστούμε ότι η ομάδα μας θα είναι έγκαιρα έτοιμη και θα καταφέρει να ανταπεξέλθει στις δυσκολίες ενός «μαραθωνίου» 34 αγωνιστικών, όπως είναι το πρωτάθλημα της Super League. Εύχομαι το φετινό πρωτάθλημα να είναι καλύτερο από τα προηγούμενα σε όλα τα επίπεδα».

Μαζί με τον πρόεδρο και διευθύνων σύμβουλο της ομάδας του Πλατανιά βρισκόταν και ο εμπορικός διευθυντής Φάνης Ξηνταβελόνης, αμφότεροι εκπροσώπησαν την ΠΑΕ στην κλήρωση που έγινε την Τρίτη το βράδυ.

Αναλυτικά η επίσημη ενημέρωση της ομάδας

Πρεμιέρα εκτός έδρας για την ομάδα μας καθώς την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League ΟΠΑΠ 2014 – 2015 θα αντιμετωπίσει τον Ατρόμητο Αθηνών στο Περιστέρι. Ακολουθούν εντός έδρας αγώνας με τον Π.Α.Ο.Κ., ταξίδι στο Ηράκλειο για την αναμέτρηση με τον Εργοτέλη και δύο συνεχόμενα εντός έδρας παιχνίδια, με Παναθηναϊκό και Αστέρα Τρίπολης. Η κλήρωση του πρωταθλήματος διεξήχθη απόψε στο πολιτιστικό και αθλητικό κέντρο ΔΑΪΣ, στην Αθήνα, παρουσία εκπροσώπων των ομάδων που απαρτίζουν τη Super League, της πολιτικής ηγεσίας του υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού και πολλών άλλων προσωπικοτήτων από τον χώρο του ποδοσφαίρου.

Την Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων εκπροσώπησαν ο πρόεδρος και διευθύνων σύμβουλος Στέλιος Βαρουξάκης και ο εμπορικός διευθυντής Φάνης Ξηνταβελόνης.

Αμέσως μετά την κλήρωση, ο κ. Βαρουξάκης, σε δήλωσή του επεσήμανε, μεταξύ άλλων, ότι «δεν υπάρχουν εύκολες και δύσκολες κληρώσεις ούτε εύκολες και δύσκολες ομάδες. Υπάρχουν καλά προετοιμασμένες ομάδες και λιγότερο καλά προετοιμασμένες ομάδες. Ευελπιστούμε ότι η ομάδα μας θα είναι έγκαιρα έτοιμη και θα καταφέρει να ανταπεξέλθει στις δυσκολίες ενός «μαραθωνίου» 34 αγωνιστικών, όπως είναι το πρωτάθλημα της Super League. Εύχομαι το φετινό πρωτάθλημα να είναι καλύτερο από τα προηγούμενα σε όλα τα επίπεδα».

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Αναλυτικά, το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Super Leagur ΟΠΑΠ 2014 – 2015 έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ


2η Αγωνιστική

Ο.Φ.Η. – ΒΕΡΟΙΑ SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ


3η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ. Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Α.Ο.Κ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

10η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.

11η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – Α.Ο.Κ.

12η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.

Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ. Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Κ. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

15η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Κ. Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ο.Φ.Η. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

19η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – Ο.Φ.Η. Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

20ή Αγωνιστική

Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

21η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.Κ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ο.Φ.Η. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

23η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο.Κ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ.Η. Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

24η Αγωνιστική

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

25η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο.Κ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Ο.Κ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

27η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ.

Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ

28η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.

29η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.

30ή Αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ο.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

31η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

32η Αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΒΕΡΟΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Ο.Φ.Η. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ο.Κ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

33η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

34η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Ο.Φ.Η. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο.Κ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Ποδόσφαιρο Άλλα Αθλήματα Video Κισσαμικός