Ισόπαλο το Ιδομενέας-ΤΙΤΑΝ με παράπονα από τους φιλοξενούμενους!

Ισόπαλο 1-1 έληξε το παιχνίδι της πρώτης αγωνιστικής του ομίλου παραμονής ανάμεσα σε Ιδομενέα και ΤΙΤΑΝ. Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι έχουν τρομερά παράπονα από τη διαιτησία καθώς θεωρούν πώς στο πέναλτι που κέρδισε η ομάδα τους, ο τερματοφύλακας Καρπαθάκης έπρεπε να δεχτεί κόκκινη αλλά κάνουν λόγο και πολύ σκληρό παιχνίδι.
Ο ΤΙΤΑΝ πήρε κεφάλι στο σκορ με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Πετράκη στο 56ο λεπτό ενώ ο Ιδομενέας ισοφάρισε στο 70′ με κεφαλιά του Παπαδοκοκολάκη. Στη φάση αυτή οι άνθρωποι του ΤΙΤΑΝ διαμαρτυρήθηκαν για οφ-σάιντ το οποίο δεν δόθηκε πάνω στο σκόρερ. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Ζιλσιγαρίδης του Ιδομενέα είχε δοκάρι στο 20ο λεπτό του ματς.

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ: Καρπαθάκης, Πάλης, ΠΕρδικάκης, Βαρίκος, Βαιγκούσης Ελ., Καστρινάκης, Πανάγος, Ζιλσιγαρίδης (62′ Βαιγκούσης Σπ.), Μωραιτάκης, Βιτωράκης (‘ Μιχελάκης)
ΤΙΤΑΝ: Μανωλεδάκης, Τσομπανάκης, Ντούε, Αποστολάκης (83′ Κοκης, Μαδαριωτάκης Ο., Μαδαριωτάκης Στ., Τσοτσόριαν, Σπαθαράκης, Πετράκης, Λεδάκης