Ματσάρα στη Γλυφάδα για τα κορίτσια του ΑΟΧ

Ισοπαλία για τα κορίτσια του ΑΟ Χανιά,  3-3, απέναντι στη Γλυφάδα και τον Αθηναίο διαιτητή Νταούλα.

Μόλις στο 3ο λεπτό η Γιαννούτσου άνοιξε το σκορ ενώ στο 19ο η Χατζηνικολάου με κεφαλιά έκανε το 1-1 αν και νωρίτερα είχε προηγηθεί φάουλ επάνω στην Πιτσή.

Στο 32ο λεπτό η Σαρρή έδωσε προβάδισμα στα Χανιά κάνοντας το 1-2 όμως στο 44ο η Τσακίρη με σουτ έκανε το 2-2.

Στο 48ο ο Αθηναίος διαιτητής  Νταούλας έδωσε πέναλτι (το οποίο αμφισβητείται έντονα από τους ανθρώπους της αποστολής του ΑΟΧ)  για το 3-2 από την Χατζηνικολάου.

Στο 73ο η Μάιρα Θωμαδάκη ισοφάρισε σε 3-3 ενώ λίγο πριν το τέλος δεν καταλογίστηκε πέναλτι υπέρ της ομάδας του ΑΟ Χανιά.

ΑΕ Γλυφάδας:  Κιάμου, Θέου, Νικολάου, Παπακώστα, Τερζήμ Χατζηνικολάου, Κόσσοβα, Ντζάνη, Μιχαλακίδη, Παπαδοπούλου, Τσακίρη.

ΑΟ Χανιά (Μάνος Βεργανελάκης): Γιακουμάκη, Πισσαδάκη, Γιαννούτσου, Ζντράβκοβιτς, Δημητριάδη, Σαρρή, Μανωλίτση(87’ Μοίρα), Θωμαδάκη, Μασούρη (55΄Καραντωνάκη), Πιτσή, Κερδέλα (60’ Αγγελάκη)