Με Νέα Ιωνία σε πρωτάθλημα και κύπελλο

Δείτε αναλυτικά τις κληρώσεις

Η κλήρωση του κυπέλλου

4ος όμιλος 1η αγωνιστική 1. Γιούχτας – Αστέρας Βάρης 2. Ηλυσιακός – Ιωνικός 3. Κισσαμικός – Νέα Ιωνία 4. Αναγέννηση Ιεράπετρας – Εθνικός Πειραιά 5. ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ατρόμητος Πειραιά 6. Ηρόδοτος – Κηφισιά 7. Γλυφάδα – Τριγλία Ραφήνας 2η αγωνιστική – διασταυρώσεις ζευγαριών 8. 2 vs 7 9. 1 vs 6 10. 4 vs 3 Ο νικητής του ζευγαριού ΠΑΟΚ Κρουσσώνα-Ατρόμητος Πειραιά περνάει άνευ αγώνα στην 3η αγωνστική 3η αγωνιστική – διασταυρώσεις ζευγαριών 11. 5 vs 9 12. 8 vs 10

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος

Πρόγραμμα 4ου ομίλου

1η αγωνιστική – 14η αγωνιστική

Γιούχτας – Τριγλία Ραφήνας

Αστέρας Βάρης – Γλυφάδα

Ιωνικός – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Κισσαμικός – Νέα Ιωνία

Ηρόδοτος – Εθνικός Πειραιά

Ηλυσιακός – Ατρόμητος Πειραιά

Κηφισιά – ΠΑΟ Κρουσώνα

2η αγωνιστική – 15η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Γιούχτας

Τριγλία Ραφήνας – Ιωνικός

Γλυφάδα – Κισσαμικός

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος

Νέα Ιωνία – Ηλυσιακός

Εθνικός Πειραιά – Κηφισιά

Ατρόμητος Πειραιά – ΠΑΟ Κρουσώνα

3η αγωνιστική -16η αγωνιστική

Γιούχτας – Ιωνικός

Κισσαμικός – Αστέρας Βάρης

Ηρόδοτος – Τριγλία Ραφήνας

Ηλυσιακός – Γλυφάδα

Κηφισιά – Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΠΑΟ Κρουσώνα – Νέα Ιωνία

Ατρόμητος Πειραιά – Εθνικός Πειραιά

4η αγωνιστική -17η αγωνιστική

Κισσαμικός – Γιούχτας

Ιωνικός – Ηρόδοτος

Αστέρας Βάρης – Ηλυσιακός

Τριγλία Ραφήνας – Κηφισιά

Γλυφάδα – ΠΑΟ Κρουσώνα

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ατρόμητος Πειραιά

Νέα Ιωνία – Εθνικός Πειραιά

5η αγωνιστική -18η αγωνιστική

Γιούχτας – Ηρόδοτος

Ηλυσιακός – Κισσαμικός

Κηφισιά – Ιωνικός

ΠΑΟ Κρουσώνα – Αστέρας Βάρης

Ατρόμητος Πειραιά – Τριγλία Ραφήνας

Εθνικός Πειραιά – Γλυφάδα

Νέα Ιωνία – Αναγέννηση Ιεράπετρας

6η αγωνιστική – 19η αγωνιστική

Ηλυσιακός – Γιούχτας

Ηρόδοτος – Κηφισιά

Κισσαμικός – ΠΑΟ Κρουσώνα

Ιωνικός – Ατρόμητος Πειραιά

Αστέρας Βάρης – Εθνικός Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας – Νέα Ιωνία

Γλυφάδα – Αναγέννηση Ιεράπετρας

7η αγωνιστική – 20ή αγωνιστική

Γιούχτας – Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσώνα – Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά – Ηρόδοτος

Εθνικός Πειραιά – Κισσαμικός

Νέα Ιωνία – Ιωνικός

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Αστέρας Βάρης

Γλυφάδα – Τριγλία Ραφήνας

8η αγωνιστική – 21η αγωνιστική

ΠΑΟ Κρουσώνα – Γιούχτας

Κηφισιά – Ατρόμητος Πειραιά

Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιά

Ηρόδοτος – Νέα Ιωνία

Κισσαμικός – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ιωνικός – Γλυφάδα

Αστέρας Βάρης – Τριγλία Ραφήνας

9η αγωνιστική – 22η αγωνιστική

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά

Εθνικός Πειραιά – ΠΑΟ Κρουσώνα

Νέα Ιωνία – Κηφισιά

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηλυσιακός

Γλυφάδα – Ηρόδοτος

Τριγλία Ραφήνας – Κισσαμικός

Ιωνικός – Αστέρας Βάρης

10η αγωνιστική – 23η αγωνιστική

Εθνικός Πειραιά – Γιούχτας

Ατρόμητος Πειραιά – Νέα Ιωνία

ΠΑΟ Κρουσώνα – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Κηφισιά – Γλυφάδα

Ηλυσιακός – Τριγλία Ραφήνας

Ηρόδοτος – Αστέρας Βάρης

Κισσαμικός – Ιωνικός

11η αγωνιστική – 24η αγωνιστική

Γιούχτας – Νέα Ιωνία

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Εθνικός Πειραιά

Γλυφάδα – Ατρόμητος Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας – ΠΑΟ Κρουσώνα

Αστέρας Βάρης – Κηφισιά

Ιωνικός – Ηλυσιακός

Ηρόδοτος – Κισσαμικός

12η αγωνιστική – 25η αγωνιστική

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Γιούχτας

Νέα Ιωνία – Γλυφάδα

Εθνικός Πειραιά – Τριγλία Ραφήνας

Ατρόμητος Πειραιά – Αστέρας Βάρης

ΠΑΟ Κρουσώνα – Ιωνικός

Κηφισιά – Κισσαμικός

Ηλυσιακός – Ηρόδοτος

13η αγωνιστική – 26η αγωνιτική

Γιούχτας – Γλυφάδα

Τριγλία Ραφήνας – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Αστέρας Βάρης – Νέα Ιωνία

Ιωνικός – Εθνικός

Κισσαμικός – Ατρόμητος Πειραιά

Ηρόδοτος – ΠΑΟ Κρουσώνα

Κηφισιά – Ηλυσιακός