Με ΟΣΦΠ η πρεμιέρα του ΟΠΕΡ

Η κλήρωση για το πρωτάθλημα βόλεϊ στην Α1 Γυναικών πραγματοποιήθηκε σήμερα και ο ΟΠΕΡ θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του υποδεχόμενος τον Ολυμπιακό ενώ ο πρώτος γύρος θα ολοκληρωθεί για την ομάδα του Ρεθύμνου με την εντός έδρας αναμέτρηση κόντρα στον ΑΣΠ Ίωνες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 βόλεϊ γυναικών για τη σεζόν 2013-14:

1η αγωνιστική – 12η αγωνιστική

ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟ Παναθηναϊκός ΕΟ Σταυρούπολης – ΓΣ Ηρακλής ΦΟ Βριλησσίων – ΑΟ Μαρκοπούλου ΑΕΚ – ΑΣ Μακεδόνες ΟΠ Ρεθύμνου- Ολυμπιακός ΣΦΠ

ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΣΠ Ίωνες

2η αγωνιστική – 13η αγωνιστική

ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΟ Παναθηναϊκός -ΕΟ Σταυρούπολης ΓΣ Ηρακλής- ΦΟ Βριλησσίων ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΕΚ ΑΣ Μακεδόνες – ΟΠ Ρεθύμνου

ΑΣΠ Ίωνες – Ολυμπιακός ΣΦΠ

3η αγωνιστική – 14η αγωνιστική

ΕΟ Σταυρούπολης – ΓΣΚ Ηρακλής ΦΟ Βριλησσίων – ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΕΚ – ΓΣ Ηρακλής ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Μαρκοπούλου Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Μακεδόνες

ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΣΠ Ίωνες

4η αγωνιστική – 15η αγωνιστική

ΓΣΚ Ηρακλής – ΦΟ Βριλησσίων ΑΟΝ Πανναξιακός – ΕΟ Σταυρούπολης ΑΟ Παναθηναϊκός – ΑΕΚ ΓΣ Ηρακλής – ΟΠ Ρεθύμνου ΑΟ Μαρκοπούλου – Ολυμπιακός ΣΦΠ

ΑΣΠ Ίωνες – ΑΣ Μακεδόνες

5η αγωνιστική – 16η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΓΣΚ Ηρακλής ΦΟ Βριλησσίων – ΑΟΝ Πανναξιακός ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Παναθηναϊκός Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΓΣ Ηρακλής ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Μαρκοπούλου

ΕΟ Σταυρούπολης – ΑΣΠ Ίωνες

6η αγωνιστική – 17η αγωνιστική

ΓΣΚ Ηρακλής – ΟΠ Ρεθύμνου ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΕΚ ΕΟ Σταυρούπολης – ΦΟ Βριλησσίων ΑΟ Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός ΣΦΠ ΓΣ Ηρακλής – ΑΣ Μακεδόνες

ΑΣΠ Ίωνες – ΑΟ Μαρκοπούλου

7η αγωνιστική – 18η αγωνιστική

Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΓΣΚ Ηρακλής ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΕΚ – ΕΟ Σταυρούπολης ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣ Ηρακλής

ΦΟ Βριλησσίων – ΑΣΠ Ίωνες

8η αγωνιστική – 19η αγωνιστική

ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΣ Μακεδόνες ΑΟΝ Πανναξιακός – Ολυμπιακός ΣΦΠ ΕΟ Σταυρούπολης – ΟΠ Ρεθύμνου ΦΟ Βριλησσίων – ΑΕΚ ΑΟ Παναθηναϊκός – ΑΟ Μαρκοπούλου

ΑΣΠ Ίωνες – ΓΣ Ηρακλής

9η αγωνιστική – 20η αγωνιστική

ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣΚ Ηρακλής ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟΝ Πανναξιακός Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΕΟ Σταυρούπολης ΟΠ Ρεθύμνου – ΦΟ Βριλησσίων ΓΣ Ηρακλής – ΑΟ Παναθηναϊκός

ΑΕΚ – ΑΣΠ Ίωνες

10η αγωνιστική – 21η αγωνιστική

ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Ηρακλής ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟ Μαρκοπούλου ΕΟ Σταυρούπολης – ΑΣ Μακεδόνες ΦΟ Βριλησσίων – Ολυμπιακός ΣΦΠ ΑΕΚ – ΟΠ Ρεθύμνου

ΑΣΠ Ίωνες – ΑΟ Παναθηναϊκός

11η αγωνιστική – 22η αγωνιστική

ΑΟ Παναθηναϊκός – ΓΣΚ Ηρακλής ΓΣ Ηρακλής – ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΟ Μαρκοπούλου – ΕΟ Σταυρούπολης ΑΣ Μακεδόνες – ΦΟ Βριλησσίων Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΕΚ

ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΣΠ Ίωνες