Νύχτωσε απόψε νωρίς… στα Μέγαρα!

Οριστική διακοπή στο 73ο λεπτό στα Μέγαρα στην αναμέτρηση του Βύζα Μεγάρων με την Παναχαική και ενώ το σκορ βρισκόταν στο 2-4 υπέρ της Παναχαικής, λόγω πτώσης της τάσης του ρεύματος! Η Παναχαική προηγήθηκε με 2-0 με τα γκολ του Μπόζιτς στο 15′ και στο 22′, αλλά ο Αρναρέλλης “απάντησε” και αυτός με 2 γκολ στο 28′ και στο 34′, που ήταν και το σκορ του Α’ Ημιχρόνου. Με την έναρξη της επανάληψης ο Μαραγκουδάκης στο 47′ έκανε το 2-3 για την Παναχαική που τετραπλασίασε τα τέρματα της στο 70′ με τον Κοντογουλίδη. Κάπου εκεί και πριν προλάβουν να κοπάσουν οι πανηγυρισμοί.. ξαφνικά συσκότιση, που παρά την αναμονή και την ελπίδα για να αποκατασταθεί η βλάβη, κάτι τέτοιο δεν έγινε με αποτέλεσμα την οριστική διακοπή για σήμερα, με τις ομάδες να ανανεώνουν το ραντεβού τους για αύριο Tρίτη (17/12) στις 16:00 για τα υπόλοιπα 17 λεπτα…