Ποδαρικό με το δεξί για τον Ιδομενέα 0-2 τον Παγχανιακό

Mε το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του ο Ιδομενέας που επικράτησε εκτός έδρας επί του Παγχανιακού με 0-2 για την 4η αγωνιστική του ομίλου παραμονής. Το 0-1 έγραψε ο Περδικάκης στο 32ο λεπτό ενώ στο 78′ ο Γκούντης είχε ακυρωθέν γκολ καθώς υποδείχθηκε σε θέση όφ-σάιντ. Τρία λεπτά νωρίτερα, ο Κόσεκ εκτέλεσε φάουλ όμως η προσπάθειά του κατέληξε στο οριζόντιο δοκάρι. Το τελικό 0-2 διαμόρφωσε ο Σπύρος Βαιγκούσης στο 8οο λεπτό του ματς.
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ: Κουντής, Ταμπακάκης, Σκεπασιανοός (45′ Ζέγκος), Τσαλίκης, Κόσεκ, Φαντάκης, Γκούντης, Δροσινός, Μακρής (60′ Ποντικάκης), Χρυσός, Παπαδημητράκης (45′ Μαντζουράνης)
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ: Σκουμπάκης, Πάλης, Δασκαλάκης, Βαρίκος, Βαιγκούσης Λ. Σπ. , Βιτωράκης Ε., Βιτωράκης Α. (89′ Μιχελάκης), Καστρινάκης, Παπαδοκοκολάκης (60′ Φουντουλάκης), Περδικάκης (75′ Μωραιτάκης)