Στις 15/9 το Εργοτέλης-Πλατανιάς

Toν Οκτώβριο θα γίνουν τα δυο μεγάλα ντέρμπι της Superleague (μόλις δυο καθώς ΑΕΚ και Άρης βρίσκονται σε χαμηλότερες κατηγορίες). Συγκεκριμένα, Το Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ θα γίνει την 6η αγωνιστική (Κυριακή 5/10 20:30), ενώ το Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός την 8η αγωνιστική (Κυριακή 26/10 19:30)

Αναλυτικά το πρόγραμμα μέχρι και την 8η αγωνιστική…

3η αγωνιστική

Βέροια – Κέρκυρα 13/9 16:00

ΠΑΟΚ – Νίκη Βόλου 13/9 18:15

Ολυμπιακός – ΟΦΗ 13/9 20:30

Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης 14/9 16:00

Ατρόμητος – Παναιτωλικός 14/9 18:15

Λεβαδειακός – Πανθρακικός 14/9 18:15

ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη 14/9 18:15

ΑΕΛ Καλλονής – Παναθηναϊκός 14/9 20:30

Εργοτέλης – Πλατανιάς 15/9 19:30

4η αγωνιστική

Ξάνθη – Λεβαδειακός 20/9 16:00

ΟΦΗ – Ατρόμητος 20/9 18:15

Ολυμπιακός – Βέροια 20/9 20:30

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ Καλλονής 21/9 16:00

Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα 21/9 18:15

Νίκη Βόλου – Εργοτέλης 21/9 18:15

Πανθρακικός – Πανιώνιος 21/9 18:15

Πλατανιάς – Παναθηναϊκός 21/9 20:30

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ 22/9 19:30

5η αγωνιστική

Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης 27/9 16:00

Πανιώνιος – Ξάνθη 27/9 18:15

Ατρόμητος – Ολυμπιακός 27/9 20:30

Παναθηναϊκός – Νίκη Βόλου 28/9 16:00

Κέρκυρα  – ΠΑΣ Γιάννινα 28/9 18:15

Εργοτέλης – Παναιτωλικός 28/9 18:15

Λεβαδειακός – Κέρκυρα 28/9 18:15

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ 28/9 20:30

ΑΕΛ Καλλονής – Πανθρακικός 29/9 19:30

6η αγωνιστική

Κέρκυρα – Πανιώνιος 4/10 16:00

Ξάνθη – ΑΕΛ Καλλονής 4/10 18:15

ΟΦΗ – Εργοτέλης 4/10 18:15

Ατρόμητος – Βέροια 5/10 16:00

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός 5/10 18:15

Πανθρακικός – Πλατανιάς 5/10 18:15

ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός 5/10 18:15

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 5/10 20:30

Νίκη Βόλου – Αστέρας Τρίπολης 19:30

7η αγωνιστική

Νίκη Βόλου – Πανθρακικός 18/10 16:00

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός 18/10 18:15

Εργοτέλης – Ολυμπιακός 18/10 20:30

Παναθηναϊκός – ΟΦΗ 19/10 16:00

ΑΕΛ Καλλονής – Κέρκυρα 19/10 18:15

Βέροια -Λεβαδειακός 19/10 18:15

Πλατανιάς – Ξάνθη 19/10 18:15

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 19/10 20:30

Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα 20/10 19:30

8η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ Καλλονής 25/10 15:00

Λεβαδειακός – Πανιώνιος 25/10 17:15

Ατρόμητος – Εργοτέλης 25/10 19:30

ΠΑΟΚ – Βέροια 26/10 15:00

Κέρκυρα – Πλατανιάς 26/10 17:15

Παναιτωλικός – Πανθρακικός 26/10 17:15

Ξάνθη – Νίκη Βόλου 26/10 17:15

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 26/10 19:30

ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης 27/10 19:30