Φάσεις και γκολ από το Δόξα-Άρης Βουκολιών! (VIDEO)

Ακόμα μια νίκη κατάφερε να πάρει η ομάδα των Βουκολιών, αυτή τη φορά απέναντι στη Δόξα Παχιανών με 0-2 για την 3η αγωνιστική του β’ ομίλου της Α’ ΕΠΣΧ. ΜΕτά από την ισοπαλία ανάμεσα σε ΙΝΚΑ και Κεραμειά, η ομάδα των Βουκολιών απολαμβάνει πλέον τη μοναξιά της πρώτης θέσης!

Το 0-1 έγινε έπειτα από σέντρα του Μαυρεδάκη με τον Ντούπη να ανοίγει το σκορ στο 25ο λεπτό ενώ το 0-2 έγινε δέκα λεπτά αργότερα με τον Ανιάνγκμε μετά από σέντρα του Λύκα, με το τέρμα αυτό να είναι και το τελευταίο του παιχνιδιού.
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ: Χατζικίδης, Κένγκα, Ποντικάκης (75’ Μεζαρτζόπουλος), Περάκης Γ., Μήτρου (45’ Καρυπίδης), Μαρκουλάκης Β., Μαρκουλάκης Α., Λάμτσε (65’ Βάλαρης), Περάκης Α., Σφακιωτάκης, Δασκαλάκης
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ: Συροκάκης, Παπακαστ΄ριτσιος, Καβακόπουλος, Παπιδάκης, Ράπτης, Παπαδάκης (80′ Λιοδάκης), Μαυρεδάκης (75′ Βακαλουνάκης), Τσαγκαράκης, Ντούπης (65′ Καβρουλάκης), Λύκας, Ανιάνγκμε