Όλο το πρόγραμμα του τοπικού Χανίων

Μέσα σε καλό κλίμα ολοκληρώθηκε το απόγευμα της Δευτέρας στα γραφεία της ΕΠΣΧανίων η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων. Παρακάτω, μπορείτε να δείτε όλο το πρόγραμμα του τοπικού.

Αναλυτικά:

A1 KAΤΗΓΟΡΙΑ:

1η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
ΡΟΔΩΠΟΥ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΤΙΤΑΝ ΚΟΡΩΝΙΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΣΠΑΘΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ

2η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΤΙΤΑΝ
ΡΟΔΩΠΟΥ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΣΠΑΘΑ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ

3η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΤΙΤΑΝ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΡΟΔΩΠΟΥ
ΣΠΑΘΑ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΚΟΡΩΝΙΣ

4η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΡΟΔΩΠΟΥ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΠΑΘΑ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΙΣ

5η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΣΠΑΘΑ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΤΙΤΑΝ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΡΟΔΩΠΟΥ
6η αγωνιστική

ΡΟΔΩΠΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
ΤΙΤΑΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΙΣ
ΣΠΑΘΑ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

7η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
ΤΙΤΑΝ ΡΟΔΩΠΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΣΠΑΘΑ

8η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΡΩΝΙΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΤΙΤΑΝ
ΣΠΑΘΑ ΡΟΔΩΠΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

9η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΡΟΔΩΠΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΤΙΤΑΝ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
ΣΠΑΘΑ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

Α2′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

1η αγωνιστική

ΙΩΝΙΑ 2000 ΚΕΡΑΜΕΙΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.
Δ.Α.Α.Ο.Χ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΙΝΚΑ ΑΣΠΙΔΑ

2η αγωνιστική

ΚΕΡΑΜΕΙΑ Δ.Α.Α.Ο.Χ.
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. ΙΩΝΙΑ 2000
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΑΣΠΙΔΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. ΙΝΚΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΔΟΞΑ ΠΑΧ.

3η αγωνιστική

ΙΩΝΙΑ 2000 Δ.Α.Α.Ο.Χ.
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.
ΙΝΚΑ ΚΕΡΑΜΕΙΑ
ΑΣΠΙΔΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

4η αγωνιστική

ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. ΑΣΠΙΔΑ
Δ.Α.Α.Ο.Χ. ΙΝΚΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΙΩΝΙΑ 2000
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.

5η αγωνιστική

ΙΩΝΙΑ 2000 ΙΝΚΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.
ΑΣΠΙΔΑ ΔΟΞΑ ΠΑΧ.
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ Δ.Α.Α.Ο.Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.
6η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. ΚΕΡΑΜΕΙΑ
Δ.Α.Α.Ο.Χ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.
ΙΝΚΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΑΣΠΙΔΑ ΙΩΝΙΑ 2000

7η αγωνιστική

ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΔΟΞΑ ΠΑΧ.
Δ.Α.Α.Ο.Χ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΙΩΝΙΑ 2000
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. ΑΣΠΙΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΙΝΚΑ

8η αγωνιστική

ΙΩΝΙΑ 2000 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. Δ.Α.Α.Ο.Χ.
ΙΝΚΑ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.
ΑΣΠΙΔΑ ΚΕΡΑΜΕΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

9η αγωνιστική

ΙΩΝΙΑ 2000 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
Δ.Α.Α.Ο.Χ. ΑΣΠΙΔΑ
ΙΝΚΑ ΔΟΞΑ ΠΑΧ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. ΚΕΡΑΜΕΙΑ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

1η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΜΙΛΛΑ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΔΑΦΝΗ
ΑΠΤΕΡΑ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΕΘΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ

2η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΑΠΤΕΡΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΕΘΚ

3η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΠΤΕΡΑ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΕΘΚ ΔΑΦΝΗ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ

4η αγωνιστική

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΧΑΛΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΤΕΡΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΕΘΚ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΔΑΦΝΗ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ

5η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΑΠΤΕΡΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΘΚ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΑΜΙΛΛΑ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΔΑΦΝΗ

6η αγωνιστική

ΑΠΤΕΡΑ ΧΑΛΗΣ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΕΘΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΑΜΙΛΛΑ ΔΑΦΝΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.

7η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΑΠΤΕΡΑ
ΕΘΚ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.

8η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΧΑΛΗΣ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΕΘΚ
ΑΠΤΕΡΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΔΑΦΝΗ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΜΙΛΛΑ

9η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΕΘΚ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΠΤΕΡΑ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

10η αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΧΑΛΗΣ
ΕΘΚ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΔΑΦΝΗ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΑΠΤΕΡΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΕΘΚ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠΤΕΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

12η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΧΑΛΗΣ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΕΘΚ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΠΤΕΡΑ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

13η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΔΑΦΝΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΘΚ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΑΠΤΕΡΑ

14η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΧΑΛΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΑΜΙΛΛΑ
ΔΑΦΝΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΕΘΚ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΠΤΕΡΑ

15η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΔΑΦΝΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΑΠΤΕΡΑ ΕΘΚ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
16η αγωνιστική

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΧΑΛΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΠΤΕΡΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΕΘΚ

17η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΑΜΙΛΛΑ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΑΠΤΕΡΑ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΕΘΚ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ

18η αγωνιστική

ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΧΑΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΠΤΕΡΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΘΚ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ

19η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΑΠΤΕΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΕΘΚ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΔΑΦΝΗ

20η αγωνιστική

ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΧΑΛΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΑΠΤΕΡΑ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΕΘΚ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.

21η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΑΠΤΕΡΑ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΕΘΚ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΜΙΛΛΑ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.

22η αγωνιστική

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΛΗΣ
ΑΠΤΕΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΕΘΚ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΝΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΑΜΙΛΛΑ

23η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΕΘΚ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΑΠΤΕΡΑ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΔΑΦΝΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΜΙΛΛΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ

24η αγωνιστική

ΕΘΚ ΧΑΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΑΠΤΕΡΑ ΔΑΦΝΗ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΩΣΤΗΡΑΣ

25η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΕΘΚ
ΔΑΦΝΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΑΠΤΕΡΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΡΑΝΙΤΗΣ

26η αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΧΑΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΔΑΦΝΗ
ΕΘΚ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΠΤΕΡΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΓΡΑΝΙΤΗΣ

27η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΔΑΦΝΗ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΑΜΙΛΛΑ ΕΘΚ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΑΠΤΕΡΑ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

28η αγωνιστική

ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΧΑΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΕΘΚ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΑΠΤΕΡΑ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ

29η αγωνιστική

ΧΑΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ.
ΑΜΙΛΛΑ ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΑΦΝΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΕΘΚ
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ
ΑΠΤΕΡΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

30η αγωνιστική

ΑΜΙΛΛΑ ΧΑΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
ΕΘΚ ΑΠΤΕΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

1η αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
ΤΑΛΩΣ ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΦΑΚΙΑ

2η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ ΥΡΤΑΚΙΝΑ
ΤΑΛΩΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΣΦΑΚΙΑ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

3η αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ ΥΡΤΑΚΙΝΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΤΑΛΩΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
ΣΦΑΚΙΑ ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

4η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
ΤΑΛΩΣ ΣΦΑΚΙΑ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

5η αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014
ΣΦΑΚΙΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΥΡΤΑΚΙΝΑ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΤΑΛΩΣ

6η αγωνιστική

ΤΑΛΩΣ Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ

7η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΤΑΛΩΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΣΦΑΚΙΑ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

8η αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΥΡΤΑΚΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΑΛΩΣ
ΣΦΑΚΙΑ Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ

9η αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014
ΤΑΛΩΣ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΣΦΑΚΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
10η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014 ΤΑΛΩΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΥΡΤΑΚΙΝΑ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
ΣΦΑΚΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

11η αγωνιστική

ΥΡΤΑΚΙΝΑ Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ ΤΑΛΩΣ
ΣΦΑΚΙΑ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014

12η αγωνιστική

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ
ΤΑΛΩΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014 ΣΦΑΚΙΑ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ

13η αγωνιστική

Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
ΣΦΑΚΙΑ ΤΑΛΩΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΥΡΤΑΚΙΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014

14η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014 Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΑ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
ΤΑΛΩΣ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

15η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ ΤΑΛΩΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014 ΥΡΤΑΚΙΝΑ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ ΣΦΑΚΙΑ

16η αγωνιστική

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
ΤΑΛΩΣ ΥΡΤΑΚΙΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
ΣΦΑΚΙΑ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014

17η αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ
ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
ΤΑΛΩΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΑΚΙΑ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014

18η αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 2014 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΤΑΛΩΣ
ΣΦΑΚΙΑ ΥΡΤΑΚΙΝΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ